Řím porazil Udinese 3:0, staří a noví hráči hrají společně

Třicáté kolo Serie A začalo 17. dubna zápasem Říma s Udinese. Noví a staří hráči v AS Roma Dres 2023 skvěle kombinovali a zvítězili 3:0! Získali tak třetí ligovou výhru v řadě a upevnili si třetí místo.

První gól zápasu padl ve 37. minutě, kdy Řím zahrával pokutový kop, Bryan Cristante vystřelil z těžkého úhlu, míč trefil pravou tyč a letěl vedle, ale na jeho střelu navázal římský mladík Edoardo Bove a skóroval, čímž dostal Řím do vedení 1-0. Druhý gól přišel v 55. minutě, kdy se Andrea Belotti po přesné přihrávce nejenže vyhnul obraně Udinese, ale tvrdě se dokutálel ke kapitánovi Lorenzu Pellegrinimu, který jej sledoval na pravé straně hřiště, a ten střelou k tyči zvýšil vedení Říma na 2:0.

Třetí gól přišel v 90. minutě poté, co Udinese nevstřelilo ani jednu branku, a znamenal, že Římané zpečetili své vítězství. Gól vstřelil Leonardo Spinazzola z vysokého autového vhazování na levém kraji hřiště a Tammy Abraham čistým způsobem skóroval přímou hlavičkou z hranice pokutového území, čímž zpečetil výhru Říma 3:0. Tento zápas by se dal označit za tiché spojení starých a nových hráčů Říma, ve skutečnosti hráči, kteří v tomto zápase rozhodli, byli mladí, a to jak veteráni, tak nováčci.

Tolik tedy ke gólům v tomto zápase. Řím byl v tomto zápase fantastický, na druhou stranu Udinese nebylo příliš dobré na míči a hráči byli v průměrné formě, doufejme, že se po tomto zápase brzy trochu zlepší. Pokud se vám Roma také líbí, můžete si koupit levný fotbalový dres messi z našich stránek a oslavit jejich vítězství s nimi!