Juventus ve čtvrtfinále Coppa Italia porazil Salernitanu 6:1

Zápas osmifinále Coppa Italia mezi Juventusem a Salernitanou je u konce a konečný výsledek je takový, že Juventus, který se nachází na domácím hřišti, je ve skvělé formě a Salernitanu porazil 6:1. Ve skutečnosti byl mezi oběma týmy rozdíl v síle, ale je třeba říci, že tento zápas je pro Juventus vzácnou bolestí.

První gól zápasu padl hned v první minutě utkání, a i když byl snový začátek Salernitany velmi vzrušující, zdálo se, že více vzrušující byl pro Juventus, protože poté už byly všechny góly jejich a Salernitana se na další branky nezmohla. Jediný gól Salernitany vstřelil Chukwubuikem Ikwuemesi, což pak zvedlo morálku Juventusu.

Druhý gól padl ve 12. minutě, kdy Fabio Miretti v Juventus Dres 2024 zametl míč, který se odrazil od tyče, a dokázal vyrovnat. Třetí gól přišel ve 35. minutě, kdy hráč Juventusu hlavičkoval před brankou a Andrea Cambiaso si našel šanci, aby z bezprostřední blízkosti skóroval na 2:1. V závěru utkání se domácím podařilo vyrovnat na 2:2.

Čtvrtý gól přišel v 54. minutě, kdy Daniele Rugani v Fotbalové Dresy zvýšil na 3:1 a náskok Salernitany byl pryč a tlak pokračoval. Pátý gól přišel v 75. minutě, kdy si Salernitana dala vlastní gól, který způsobil zlověstnou branku. Pátý gól přišel v 88. minutě, kdy Juventus přidal druhou branku na 5:1, a poslední gól přišel v 91. minutě, kdy Timothy Weah vstřelil z hranice pokutového území světoborný gól a uzavřel skóre zápasu. Po uplynutí nastaveného času vyhrál Juventus zápas 6:1.